Poznaj Atlantic Products

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, nieustanny rozwój oraz długotrwałe relacje z partnerami biznesowymi.

Od początku działalności naszym priorytetem było i jest tworzenie produktów wysokiej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby dać naszym pupilom to, co najlepsze. Jako firma stawiająca na nieustanny rozwój, stale rozbudowujemy portfolio o nowe produkty oraz poszerzamy park maszynowy. Staramy się zaspokajać indywidualne potrzeby naszych klientów. Działając w ten sposób jesteśmy w stanie tworzyć stabilne i wieloletnie relacje z naszymi partnerami biznesowymi.

Informacja o polaczeniu Spólek „Maced” SP. Z O.O. oraz ATLANTIC PRODUCTS SP. Z O.O.

Zalacznik 1 Zalacznik 2

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy producentem naturalnych gryzaków.

Jesteśmy polską firmą rodzinną produkującą naturalne gryzaki i przysmaki dla psów. Funkcjonujemy na rynku od 2001 roku. Mieścimy się w północno-zachodniej części Polski, skąd wysyłamy nasze produkty do wielu krajów.

Od ponad 15 lat sukcesywnie się rozwijamy, rozbudowując portfolio naszych produktów oraz zwiększając nasze możliwości produkcyjne. Niejednokrotnie byliśmy wyróżniani w rankingach najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie. Uważamy, że kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu, a kto stoi w miejscu ten się cofa. Stały rozwój jest dla nas niezwykle ważny, dlatego też nieprzerwanie co roku wyznaczamy sobie nowe cele i sukcesywnie je realizujemy, by móc sprostać oczekiwaniom płynącym z rynku.

MISJA

Chcemy dać psom to, co najlepsze.

Naszą misją i celem jest tworzenie produktów wysokiej jakości. Produktów premium. Produktów naturalnych. Produktów, które dają psom radość, a jednocześnie wpływają pozytywnie na ich zdrowie.

Od zawsze produkowaliśmy gryzaki i przysmaki dla psów dbając o ich najwyższy standard i bezpieczeństwo. Nigdy nie godziliśmy się na „bylejakość”. Oferujemy wyroby w 100% naturalne i nie zawierające niepotrzebnych sztucznych dodatków. Chcemy dać psom to, co najlepsze, a najlepsze jest dla nich to, co naturalne. Starannie kontrolujemy każdy etap produkcji, by na końcu uzyskać produkt z którego będziemy mogli być w pełni zadowoleni i który będzie cieszył każde psie podniebienie.

PRODUKCJA

Jak odbywa się proces produkcji
naszych produktów?

Przyjęcie
surowca

Każda dostawa surowca jest dokładnie weryfikowana pod kątem spełnienia kryteriów jakościowych.

Obróbka
surowca

Następnie odbywa się odpowiednia staranna obróbka wstępna surowca.

Proces
suszenia

Odpowiednio przygotowany produkt jest poddawany procesowi suszenia, który zapewnia zachowanie cennych wartości odżywczych.

Proces
pasteryzacji

Pasteryzacja gwarantuje bezpieczeństwo produktu, eliminując drobnoustroje chorobotwórcze.

100% naturalne.
100% mięsa.
100% psiej radości.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU

Wysoka jakość i bezpieczeństwo produktu są dla nas najważniejsze.

Odpowiedni proces produkcyjny i stosowana technologia sprawiają, że nasze produkty są w pełni bezpieczne.

Chcąc uzyskać dobry produkt niezwykle ważna jest jakość surowca wykorzystywanego do produkcji, dlatego też pracujemy głównie w oparciu o regularne dostawy od stałych, zaufanych dostawców, którzy dokładnie znają i spełniają nasze wymagania.

W 2016r. wdrożyliśmy system zarządzania jakością BRC Global Standard for Food Safety , który wspiera w naszej firmie utrzymanie wysokiej jakości i bezpieczeństwa produktu. Posiadanie certyfikatu BRC oznacza, że w naszym zakładzie produkcyjnym są zachowane najwyższe standardy higieny, a ryzyko zanieczyszczenia produktu zmniejszone jest do minimum.

Kontakt

Jesteś zainteresowany
naszymi produktami?

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Dla dostawców

Jesteś dostawcą
surowców mięsnych?

PRZEŚLIJ NAM SWOJĄ OFERTĘ

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności